Ik wil graag een afspraak maken.

Wilt u een loepbril die voor u op maat wordt aangemeten? Vul dan onderstaand formulier in, dan nemen we zo snel mogelijk contact met u op om een afspraak te maken.

    Ik heb een vraag

    Heeft u een vraag over onze loepbrillen of onze werkwijze? Stel uw vraag hieronder en we zullen u zo snel mogelijk antwoord geven.

      Kleur opties

      Rood

      Groen

      Blauw

      Bruin

      Bruin

      Vergrotingen

      €2375,-

      €2575,-

      €2675,-

      €2775,-

      BINOC ERGO

      Neem contact op

      Prismatisch loepsysteem wat nekklachten reduceert. Een zeer sterk, modieus, elegant en lichtgewicht montuur wat tevens uitermate geschikt is voor brilsterkte verwerking.

      Belangrijke punten:

      • Verkrijgbaar in 5 kleuren
      • Keuze uit 3 vergrotingen
      • Werkafstand tussen de 40-50cm ( zonder oogcorrectie)
      • Zeer ruim gezichtsveld
      • Uitstekende scherptediepte verhoudingen
      • Sterkte verwerking oogcorrectie op aanvraag

      Vakkundige oogmeting
      Een team van oogspecialisten(opticiens/optometristen) staat voor u klaar om een eventuele oogafwijking op te meten die verwerkt kan worden in de loepen alsmede in de bril om zo nog meer precisie te verkrijgen.
      We maken hiervoor graag een afspraak met u in Doorn. Ook zal de gewenste vergroting, werkafstand en pupil distantie bepaald en ingemeten worden.

      Werkwijze

      Gewenste vergroting

      Opmeten werkafstand

      Opmeten pupildistantie

      Verwerken oogcorrectie